Czas szybko leci, mamy już luty, 5 tygodni roku 2015 za nami. A o to przed Wami najciekawsze wydarzenia z ostatnich 7 dni.

Trzecia edycja Disco Star przyniosła kilka zmian personalnych. Ze składem jury pożegnał się Radek Liszewski z zespołu Weekend oraz Paweł Jasionowski czyli popularny Masters. W miejsce tego pierwszego zarząd Polo Tv postanowił zaangażować Patryka Pegzę z formacji After Party, a w fotelu tego drugiego zasiadł sam lider i wokalista D-Bomb Bartek Padyasek. Trzeba przyznać, że było to dobre posunięcie. Artysta ten słynie ze swojej pozytywnej energii i poczucia humoru. Show dzięki temu z pewnością nabierze koloru, a widzowie zobaczą w końcu coś innego niż ostre komentarze i często dziwne decyzje Pawła. Bartek jak zapowiedział nie zamierza być surowy. Czekamy zatem na pierwsze odcinki 3 edycji Disco Star.

W napiętych grafikach tych największych gwiazd disco polo, ciężko znaleźć lukę. Mimo to, pamiętają oni o tych najbardziej potrzebujących. Dowodem tego jest Walentynkowy Koncert Serce dla Jasia. Na scenie w Łącku wystąpią Piękni i Młodzi, Bayer Full, Voyager, Cliver, Andre oraz Mig. Czapki z  głów!

Ukłon także w stronę zespołu Diadem, która wydała swój kolejny album. Krążek zatytułowany „Nie udawaj świętej” zawiera 15 utworów, a wśród nich znane już numery „Ona ma” czy „Nic nas nie łączy”. Wkrótce nastąpi także premiera teledysku do piosenki „Dawaj maleńka nie przestawaj”. W czasach gdy płyt jest na prawdę jak na lekarstwo, Mariusz Gołaszewski konsekwentnie oddaje w ręce fanów swoje wydawnictwo. Można? Wystarczy chcieć. Zarobku nie ma, jest satysfakcja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s