Tym razem terminowo, witamy Was w poniedziałek w coponiedziałkowym podsumowaniu tygodnia. Przez ostatnie dni może nie działo się wiele, ale za to o naszej polskiej muzyce tanecznej, znów było głośno w mediach niekoniecznie przychylnych temu gatunkowi.

Ale to, że było głośno, nie znaczy, że pozytywnie… Kuba Wojewódzki w swoim popularnym talk-show gościł kolejnego reprezentanta muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej. Tym razem była to kobieta, i jak to nazwał ją sam prowadzący – „królowa disco polo”. Wszyscy teraz oczekują fanfarów i nazwiska Magdaleny Pańkowskiej czyli Shazzy, ale niestety nie o nią chodzi. Chodzi o Evę Bastę… Cóż… Nie wiemy czym, znana wyłącznie w środowisku discopolowym piosenkarka zasłużyła sobie na berło, tron i koronę oraz na sam fakt wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego. Pogratulować możemy tego jak się zaprezentowała, wstydu bowiem nie przyniosła.

Wstydu napewno najemy się w najbliższy piątek. Kolejny raz w „Rozmowach w toku” pojawią się osoby, którym marzy się kariera discopolowca. Tym razem podjęty zostanie temat podrywu i porad w tej dziedzinie swoim młodszym kolegom udzielać będą Tomasz Niecik oraz Jaco i Ombre z formacji B-Qll. Już po samej zapowiedzi programu wiemy w jaki sposób kolejny raz zostanie przedstawiony nasz gatunek muzyczny. Zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Szkoda, że w takie projekty angażują się jednak zespoły na poziomie… Można mieć do tego dystans i patrzeć na to z przymrużeniem oka, ale do czasu…

A jak o czasie mówię, to przyszedł czas na tygodnik „Wprost”, który dołączył do grona popularnych czasopism, które nagle zorientowały się, że disco polo ma się dobrze i jak to napisała szanowna redakcja „wkracza na salony”. My się do tego już przyzwyczailiśmy, więc starym, dobrym zwyczajem czekamy na kolejne wielkie odkrycia. Kto następny?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s