Kolejny tydzień za nami. Były to kolejne dni, w których dostarczyliśmy Wam premiery mp3, teledysków oraz masę innych ciekawych, dobrych i czasami nieco złych wiadomości. Czas to podsumować i wybrać z tego, co co najważniejsze. Gotowi?

Ogromny sukces odnieśli bracia Drossel. Trzy utwory Tomka i Krzyśka trafiły do najnowszej francuskiej produkcji filmowej pt. „Les Gazelles”. Co prawda nie jest to produkcja na skalę europejską i nie będzie jej można zobaczyć w Polsce (przynajmniej nie prędko), ale liczy się sam fakt. Utwory discopolowe od dawna mają swoje 5 minut poza granicami naszego kraju. To cieszy, motywuje i daje do myślenia. Daje także ogromną satysfakcję, gdyż kolejny raz ucieramy nosa wszystkim krytykom, którzy twierdzą, że nasza rodzima muzyka taneczna nie powinna wychodzić poza granice wiejskich imprez w remizach.

We wtorek Disco Hit Festiwal Kobylnica 2014 obchodził swoją „Studniówkę”. Oznacza to, że ta największa discopolowa impreza w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Już 4 lipca na scenie w Kwakowie wystąpią najlepsze zespoły tego gatunku. Organizatorzy zapowiedzieli, że już niebawem zdradzą więcej szczegółów na ten temat. Czekamy z niecierpliwością. Pewne jest jednak, że czeka nas świetna zabawa. DiscoPortal już teraz zaprasza. W roku 2013 bawiło się razem z nami 30 tysięcy fanów tej muzyki. W tym roku będzie nas jeszcze więcej!

Coraz więcej także disco polo w „Rozmowach w toku”. Program, który od jakiegoś czasu notorycznie porusza temat disco polo, tym razem do spółki z grupą B-Qll zorganizował casting na nową członkinie tego zespołu. Jak też spodziewaliśmy się przed emisją tego odcinka, było sporo śmiechu… Szkoda, że głównie z kandydatek, które pojawiły się w programie. Cóż, jak widać jego producenci lubią przedstawiać nas w takim a nie innym świetle. Jak nie zespoły, to ich fanów. Szkoda…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s