Kolejne podsumowanie tygodnia. Co to znaczy? Znaczy to mniej więcej tyle, że jesteśmy bogatsi o kolejne ciekawe wydarzenia na rynku muzyki disco polo. Nie było ich dużo, ale ważne, że się dzieje. Zapraszamy do lektury!

Kolejny upływający tydzień to także kolejne siedem dni mniej do jednego z największych muzycznych wydarzeń w PolsceDisco Hit Festiwal Kobylnica odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Tylko trzy edycje wystarczyły, by ta impreza stała się tą ulubioną fanów muzyki disco polo. Ogromne zainteresowanie udziałem w festiwalu wyraziły także zespoły muzyczne. Jak podali nam organizatorzy, w tym roku otrzymali oni 431 zgłoszeń od grup muzycznych z całego kraju oraz zza granic Polski! Ten wynik o czymś świadczy… Wkrótce poznamy więcej szczegółów. Im bliżej, tym większe napięcie.

Coraz bliżej także do trasy koncertowej, jaką odbędą w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zespołyWeekend, Boys, Classic oraz After Party. Gościnnie pojawi się także Junior i Markus P. W chwili obecnej, takie wojaże za wielkim oceanem to chleb powszedni dla gwiazd nurtu disco polo. Co roku odwiedzają oni w większym lub mniejszym gronie, mieszkającą tam Polonię. Koncerty cieszą się tam sporym zainteresowaniem, więc tym razem nie powinno być inaczej. Reprezentować nas będą czołowe zespoły z naszej discopolowej ligi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s