Działo się, oj działo! Nie mówimy wyłącznie o tych kilku ciekawych wydarzeniach, o których wspomnimy w dzisiejszym podsumowaniu, a przede wszystkim o niedzielnej Karnawałowej, Wielkiej Gali „Kiedyś i Dziś”, która odbyła się we Wrocławiu. Póki co, zapraszam do lektury podsumowania tygodnia.

Fani programu Disco Bandżo mogli już we wtorek odetchnąć z ulgą. Wówczas to pojawiła sie oficjalna informacja o przywróceniu na antentę tego programu, po dość długiej nieobecności. Nie musimy chyba wspominać, że podczas tej audycji promowana jest muzyka disco polo. Jeden z wielu programów tego typu, jednakże widać cieszył się niemałą popularnością. Pozostaje się cieszyć, że fani tego gatunku nie zamykają się wyłącznie na gigantów takich jak Polo Tv. Twórcom Disco Bandżo życzymy powodzenia i wielu nowych widzów!

Kolejny zespół zdecydował się na wydanie płyty… Co ciekawe to kolejny zespół, który można zaliczyć do grona debiutantów. Grupa Uniden nakładem firmy Green Star wypuściła na rynek swój pierwszy krążek o tytule „Miłosne uniesienie”. Powtórzę to pewnie już kolejny raz, jednakże ciężko nie wspomnieć przy tej okazji, że wydanie płyty w chwili obecnej to rzadkość – w czasach, gdy pliki mp3 totalnie pozbawiły wydawców i zespoły zarobku ze sprzedaży tego zacnego nośnika. Dziwi tym bardziej krok jaki podjęła grupa Uniden i odwaga ich wydawcy. Czy single, które zapowiadały tą płytę pozwolą na to, by fani muzyki łatwej, lekkiej i przyjemnej z chęcia decydowali się na jej zakup? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Kolejny duży tygodnik postanowił napisać o wielkim powrocie disco polo i jego wtargnięciu na salony.Newsweek idąc śladem konkurencji napisał to, o czym my wiemy doskonale już od bardzo, bardzo dawna. Naprawdę dziwi fakt, że wciąż jeszcze komuś chce się na ten temat pisać… Cóż, za parę miesięcy spodziewać możemy się kolejnego takiego materiału. Kto tym razem? Niewiadomo. Wiadomo natomiast, że na DiscoPortalu dostajecie codziennie największą dawkę najnowszych informacji, mp3 oraz teledyków. Bez ściemy i owijania w bawelnę. Jesteśmy na bieżąco i nic nas nie zaskoczy!

Tak jak co niektórych fakt, że pewne osoby dopuściły czegoś takiego… Już mówię o co chodzi. Do zespołów, które miały, czy też mają wystąpić na tegorocznym Disco Hit Festiwalu, docierały wiadomości jakoby ten został odwołany. Nic takiego jednak nie ma miejsca i na kolejnej, czwartej już edycji tej największej, discopolowej imprezy w Polsce, bawić będziemy się 4 lipca! Zespoły, które mają ambicję, by wystąpić na scenie w Kwakowie mają czas do 28 lutego, by zgłosić swoją kandydaturę. A o tym, kto i dlaczego chciał namieszać, napiszemy pewnie już niebawem…

Na sam koniec, tak jak już wspomnieliśmy, krótkie info o trzeciej Karnawałowej, Wielkiej Gali „Kiedyś i Dziś”. Właśnie wczoraj bawiliśmy się we Wrocławiu przy muzyce Magdy Niewińskiej, Marcina Siegieńczuka oraz zespołów Soleo, Jorrgus, Effect, Mig, After Party, Boys, Power Play, Weekend iAkcent, który w dalszym ciągu świętuje swoje 25-lecie. Zapraszamy serdecznie do naszej galerii na Facebooku. Wkrótce relacja oraz materiały wideo! A już 28 lutego zapraszamy na czwartą edycję tego wydarzenia, tym razem do Lublina!

Oglądaj zdjęcia >> Karnawałowa, Wielka Gala „Kiedyś i dziś”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s