Poniedziałki to niewątpliwie przez większość nielubiany dzień. W przypadku, gdy przynosi same dobre wiadomości z zeszłego tygodnia, staje się wyjątkowy. Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie w tej sytuacji.

Po zakończeniu pierwszej edycji programu Disco Star zadawano sobie często pytanie – czy jego popularność jest na tyle duża, aby móc kontynuuować idee ułatwiania drogi pretendentom do bycia gwazdą disco polo? Okazuje się, że tak. Dnia 16.01.14r. znacznie większe grono ochotników przybyło na casting, niż miało to miejsce przy poprzedniej edycji. Nikogo nie zniechęciło długie wyczekiwanie na swoją kolej. Cel wszystkich był jedny – dostać się do programu Disco Star. Kto ten cel osiągnął? Przekonacie się już w marcu! Pozostaje nam mieć nadzieję, że dzięki tej edycji poznamy prawdziwą gwiazdę, a nie tak, jak to miało miejsce w przypadku pierwszej – wysyp wielu przeciętnych zespołów.

Wydawać by się mogło, że realizacja klipu w dzisiejszych czasach to chleb powszedni. W przypadku zespołu Akcent musieliśmy na ten sposób promocji czekać aż 10 lat! Teledysk powstał do najnowszej piosenki w duecie z Agnieszką Drewnicką (Exaited) „W sercu mi graj”. Przyznać musimy – warty oczekiwania. PN Media, jak zwykle profesjonalne podejście i dopracowanie w najdrobniejszym szczególe. Mamy dopiero styczeń, a poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko. Śmiało można stwierdzić, że teledysk będzie w gronie tych najlepszych w roku 2014. Co do samego Akcentu i Zenka Martyniuka, ten najwidoczniej stwierdził, że czas najwyższy pojawić się w teledysku i Internecie. Ruszył oficjalny fan page i kanał YouTube tego sympatycznego artysty. Wkrótce pojawi się także strona internetowa. Chce się powiedzieć – w końcu! Lepiej późno niż wcale. Czyżby zatem kolejnym przełamaniem lodów było wydanie płyty? Na tą również fani czekają z niecierpliwością.

Fox Beat na razie nazwa ta brzmi dla większości bardzo tajemniczo. Zapewne nie będzie trwało to długo, gdyż pod tą nazwą kryje się nowa firma pod przewodnictwem Radosława Liszewskiego. Frontman najbardziej popularnego zespołu w Polsce postanowił wykorzystać wiedzę zdobytą podczas swojej długiej drogi do sławy i podzielić się nią z wykonawcami. Jak widać Radek ma głowę pełną pomysłów a wielki sukces utworu „Ona tańczy dla mnie” to nie tylko masa koncertów i zarobionych na nich pieniądzach. Czy to oznacza koniec zespołu Weekend? Na pewno nie, panowie jeszcze nas zaskoczą!

Za nami także gala disco polo organizowana w klubie Fantasy Park w Suwałkach. Trzeba dodać, że to jeden z pozostałych trzech klubów o tej nazwie w Polsce. Czyżby frekwencja klubowiczów wynikała z organizowania imprez o tematyce disco polo? Mieszkańcy Suwałk i pobliskich miejscowości mogli się bowiem bawić przy utworach takich zespołów jak Mateo, Best, Okej i Winner. Nie doszukujmy się tu wielkich gwiazd… Mimo to zabawa z pewnością była przednia.

W białostockim klubie Szook również zafundowano fantastyczną imprezę dla sympatyków muzyki łatwej i przyjemniej. Podczas wieczoru na scenie wystąpiło aż 8 zespołów. Całe wydarzenie poprowadził gospodarz programu VIP-o disco polo hity – Wojciech Grodzki. Sympatyczny showman zapowiadał zespoły Imperium, Fantastic Boys, Basta, Skaner, Buenos Ares, Focus, Spike, Vexel oraz Effect. Oby więcej takich imprez w każdej części naszego pięknego kraju.

Zapraszamy gorąco również do podsumowania tygodnia w radiu FTB na kanale disco polo w każdą sobotę o godz. 11:00 oraz w Radiu Kielce w każdą niedzielę podczas audycji „Mimo wszystko gramy disco” od godziny 16:00.

Iwona Baran, Paweł Pieniążek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s