Podczas gdy konkurencja śpi, albo czai się na kopiowanie naszej zawartości, my serwujemy Wam kolejne podsumowanie tego, co wydarzyło się przez ostatnie siedem dni. Tym razem było o czym pisać. Przekonajcie się sami, miłej lektury życzymy!

Na samym początku tygodnia ci, którzy wykupili drogie bilety na Disco Day i już odliczali godziny do tej wydawałoby się wielkiej imprezy, nieco się rozczarowali… Katowicki Spodek bowiem dopiero 24 kwietnia gościł będzie zespoły Boys, Zero, Mega Dance, Bayer Full, Long & Junior oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem. Organizator postanowił przesunąć termin tego wydarzenia, jak nas poinformował z przyczyn „technicznych”. Domyślamy się jednak, że te przyczyny to nic innego jak znikoma sprzedaż biletów… O ile na pewno znaleźli się fani, którzy nawet spoza Śląska planowali zobaczyć na żywo swoich idoli, o tyle tych fanów mogłoby być więcej. Organizatorzy zawiedli na całej linii pod względem promocji imprezy, przez co nie cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wydarzanie naFacebooku, plakat umieszczony na portalach partnerskich czy bilbord w Katowicach to wydaje się za mało. Nie dziwiło nas zatem, że już od świąt Bożego Narodzenia nie mogliśmy się dodzwonić do prezesa firmy organizujacej Disco Day. Najzwyczaijniej w świecie nas olewał. Cóż, jaki pan taki kram…

Tymczasem swoją pierwszą imprezę zaliczyła telewizja Power TV. Raczkująca stacja, która postawiła na muzykę disco polo, pojawiła się z kamerami w Bełchatowie w Coco Sound Club, by tam zrobić materiał z Karnawałowej Gali Disco Polo. Jej obsada nie była imponująca, jednak mieszkańcy okolicznych miejscowości na pewno mogli się dobrze bawić. Na scenie pojawiły się grupy Mavers, Sebii, Terpi & Magra oraz gwiazda wieczoru MIG. Ciekawi jesteśmy materiału jaki zaprezentuje nam Power TV. Na pewno nie będzie to amatorka. Za sterami telewizji stoją bowiem doświadczone i mające łeb na karku osoby.

Pamiętacie rezolutną Ziutkę Szprychową? Albo duet Justyna i PiotrJustyna Adamczak – gdyż tak na prawdę nazywa się ta artystka – postanowiła nieco zmienić brzmienie granej przez siebie muzyki. Występując pod pseudonimem artystycznym Ada Yushi grać będzie muzykę dance, niezwykle tanecznie i nowocześnie. Czyżby postawienie na komercję? Niestety, ale wydaje się, że na dość delikatne rytmy jej dotychczasowych projektów popyt nie jest wielki. Zobaczymy jak rozwinie się ten…

Na sam koniec słów kilka o ważnym wydarzeniu dla Polaków, czyli Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jak co roku Jurek Owsiak i spółka zbierali pieniądze na sprzęt do leczenia. Na scenach wielu miast organizowano wielkie eventy, koncerty na których nie mogło zabraknąć tradycyjnie gwiazd muzyki disco polo. Te występowały w wielu miastach w całym kraju. Jesteśmy z nich bardzo dumni! Discopolowcy kolejny raz pokazali, że mają ogromne serducho!

Iwona Baran, Paweł Pieniążek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s