IWONA I PAWEŁ PODSUMOWUJĄ TYDZIEŃ

Podsumowanie tygodnia – jak sama nazwa wskazuje – to zestawienie najciekawyszch, najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ubiegłego tygodnia. W naszym przypadku wydarzeń związanych ściśle z muzyką disco polo. Co zrobić w sytuacji, gdy nasze gwiazdy nie dają nam pola do popisu i nie dzieje się nic spektakularnego?

Miniony tydzień przyniósł bowiem jedynie kilka drobnych premier… Tych w postaci mp3 oraz tych w postaci teledysków. Jeżeli chodzi o klipy, to na pewno warto wspomnieć o kolejnym teledysku pięknego i boskiego Zbyszka Perkowskiego. Popularny showman i wokalista pierwotnie zamierzał nagrać klip do utworu „Nina”. Ostatecznie padło na zupełnie premierowy numer „Zróbmy hałas”, który prawdopodobnie zwiastuje to, co będzie się działo w karnawale – hałas i dobra zabawa. Szkoda, że to kolejna piosenka o przerobionej już na wszelkie możliwe sposoby tematyce.

Drugim teledyskiem, obok którego nie można przejść obojętnie, jest ten debiutancki formacji Freestyle, która stawia coraz śmielszne kroki na rynku muzyki disco dance. „Miłość i wiara” to utwór oryginalny, aczkolwiek bardzo dobry. Wiemy, że zdobywa coraz szersze grono sympatyków. Czekamy zatem na kolejne produkcje. Kolejna prawdopodobnie już w styczniu.

Tymczasem pozostaje nam przypatrywać się dalej i oczekiwać nowości. Przerwa świąteczna rozleniwiła nas wszystkich i sprawiła, że zapał chwiliowo ostygnął. Nowy rok jest równoznaczny z nowymi produkcjami disco polo – mamy nadzieję, że będzie to moc przebojów znana nie tylko w Polsce, czego życzymy wszystkim wykonawcom. Nowy rok to także postanowienia noworoczne. Być może ktoś wśród Was chce nas zaskoczyć czymś w 2014 roku? Nie dajmy się zwieść. Każda pora na działanie jest dobra. Nawet – tu i teraz. Jeśli chcecie zrobić coś dla siebie, nie odkładajcie tego nieustannie. Będzie tylko gorzej. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i nie pozwolić na to, by ktoś inny spełniał Wasze marzenia, czego Wszystkim serdecznie z całego serca życzymy!

Iwona Baran, Paweł Pieniążek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s