IWONA I PAWEŁ PODSUMOWUJĄ TYDZIEŃ

Dzisiejsze (dotychczas poniedziałkowe) podsumowanie ubiegłego tygodnia postanowiliśmy przesunąć o jeden dzień. Tym oto sposobem jak i rok, tak i tydzień żegnamy naszym zestawieniem. Po raz kolejny oddajemy je w Wasze ręce. Miłej lektury!

Zespół Power Play pozwolił swoim fanom wybrać utwory, które trafią na jego nową płytę. Album będzie zawierał największe przeboje zamojskiej grupy – znajdzie się coś nowego i coś znanego od lat. Co ciekawe, krążki Sylwka Gazdy można było dostać do tej pory włącznie na jego koncertach. Artysta postanowił jednak wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich fanów i nowa płyta będzie dostępna w ogólnej sprzedaży. Gest ten jest bardzo miły i ucieszy niejednego. Możemy spodziewać się sporego zainteresowania kupnem ów płyty, gdyż formacja Power Play cieszy się nieprzerwanie ogromną popularnością wśród ludzi w zróżnicowanym wieku.

Gazeta Wyborcza przypomniała sobie o muzyce disco polo… Znów mogliśmy przeczytać o wielkim powrocie tej muzyki, jej fenomenie i przy okazji tego, że cieszy się również sporym powodzeniem w warszawskich klubach. Po raz kolejny nie brakło odważnych dyskusji, stwierdzeń, debat itd. itd., czyli tego o czym co jakiś czas duże media mówią o naszej rodzimej muzyce tanecznej. Jest to nad wyraz śmieszne, jednak jak widać co niektórzy po prostu nie potrafią zrozumieć, że disco polo było, jest i będzie.

Marcin Siegieńczuk ponownie otworzył forum na swojej stronie internetowej. W dobie Facebookatakowe miejsca dyskusyjne nie cieszą się już taką samą popularnością, co kiedyś. Tu jednak mamy do czynienia z jednym z najlepszych for w branży disco polo i spodziewać możemy się licznych rozmów na poziomie. Fani czekali na ten moment dość długo, samemu Marcinowi z pewnością również brakowało tej formy komunikacji.

Polo Tv postanowiło kontyuunować projekt „Disco Star”. Lada dzień ruszają castingi, które na celu będą miały znaleźć kolejną gwiazdę disco polo. Po pierwszej edycji pozostał pewien niesmak, bo nie znaleziono gwiazdy, a wyłącznie masę przeciętnych (z pewnymi wyjątkami) wykonawców. Triumfatorzy nie cieszą się tak ogromną popularnością, co zespoły, które nie zakwalifikowały się nawet do czołowej trójki. W drugiej edycji możemy się spodziewać jeszcze większej ilości kandydatów do zwycięstwa i chęci zrobienia kariery.

„Będziesz na zawsze” – nowa muzyczna propozycja formacji Weekend! Tak, czekaliśmy na nią dość długo i zapewne wszyscy się zastanawiali, czy będzie ona choć w polowie tak dobra jak utwory z ostatniej płyty Radka Liszewskiego. Mało jest pewnie osób, które wierzą, że doczekają się drugiej „Ona tańczy dla mnie”. Fakt, może nowy singiel nie powtórzy tego sukcesu, ale jest na prawdę bardzo dobry. Weekend trzyma poziom, oby tak dalej. Radek nie spoczywa na laurach, brawo.

Iwona Baran, Paweł Pieniążek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s