IWONA I PAWEŁ PODSUMOWUJĄ TYDZIEŃ

Miniony tydzień nie obsypał nas niewyobrażalną ilością wydarzeń stricte związanych z naszą działalnością, a może to po prostu cisza przed burzą?! Tego nie wie żadne z nas. Czas nam pokaże i tym samym dostarczy informacji, które zaspokoją nasze oczekiwania.

Radek Liszewski – człowiek, który w minionym tygodniu zrobił tyle, czego wielu ludzi nie dokonuje przez cały swój żywot. Początkiem tygodnia mogliśmy obserwować w TV Polsat jego występ na gali gazety codziennej FAKT. Świętowano 10-lecie jej działalności i tym samym publiczność zgromadzona w Teatrze Polskim w Warszawienajlepiej bawiła się przy piosence „Ona tańczy dla mnie”. Szanowane głowy nie powstydziły się początkowo nucić pod nosem, a następnie wspólnie z Radkiem odśpiewać piosenki. Był to kolejny dowód na to, że ten największy hit ostatnich miesięcy na zawsze wpisał się w historię polskiej muzyki tanecznej i nie tylko.

Katowice – 14.11.13r. tą datę na pewno zapamięta przeurocza dziewczynka o imieniu Oliwka, gdyż tego dnia spełniło się jej największe marzenie za sprawą fundacji Mam marzenie – spotkała się z Radkiem Liszewskim. Mimo tak napiętego grafiku, jaki frontman zespołu Weekend niewątpliwie posiada znalazł czas na umilenie czasu swoją obecnością oraz porozmawianie z małą damą. Tak mały gest a znaczy tak wiele. Nie od dziś wiadomo, że Radek to równy gość i bez dwóch zdań nasza najlepsza reklama w kręgach poza discopolowych.

Na sam koniec kilka słów o nowej odsłonie DiscoPortalu. Dla nas niewątpliwie jest to niezwykłe wydarzenie, gdyż po 6.5 latach działalności w końcu możemy pochwalić się tak przejrzystym, nowoczesnym i praktycznym layoutem. Tym bardziej jesteśmy dumni, że dotychczasowy Was nie odstraszał i tak chętnie i licznie nas odwiedzaliście i udzielaliście się. Długo to wszystko trwało, mieliśmy mała obsuwę ale tak oto w końcu jesteśmy. Zdajemy sobie sprawę, że są rzeczy, które zmienić i poprawić musimy. Dziękujemy Wam za te cenne wskazówki i uwagi, każdą bierzemy sobie głęboko do serca. Sądzimy, że jest dobrze, a jesteśmy pewnie, że będzie jeszcze lepiej! Niebawem masa nowości i innych ciekawych projektów. Bądźcie z nami.

Iwona Baran, Paweł Pieniażek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s