IWONA I PAWEŁ PODSUMOWUJĄ TYDZIEŃ

Kolejny tydzień za nami, czas zatem na kolejne podsumowanie i mały komentarz do tego, co wydarzyło na przestrzeni ostatnich siedmiu dni. Mamy nadzieję, że nasz stały punkt publicystyczny, którym rozpoczynamy tydzień na zawsze sprawi, że tekst „Nie lubię poniedziałku” nawiązywał będzie wyłącznie do tej kultowej polskiej komedii. Tak więc zaczynamy!

Piąty listopada zaczął się od bardzo dobrych wiadomości, do których zresztą już się przyzwyczailiśmy. Na dowód tego, że nie ma w Polsce mowy o zainteresowaniu muzyką disco polo, której przecież nikt nie słucha, Polo TV wciąż jest numerem jeden! Chodzi oczywiście o ranking najchętniej oglądanych kanałów muzycznych w kraju nad Wisłą. Cieszyć może także kolejny wzrost oglądalności, który w październiku wyniósł aż 37 procent. Jest to niezwykle ogromna satysfakcja zarówno dla fanów jak i zarządzających stacją, którzy jesienną ramówkę wzbogacili min. o program motoryzacyjny z gwiazdami gatunku za kółkiem oraz program edukacyjno-rozrywkowy oparty na definiowaniu sensu piosenek nurtu disco polo. Pierwszy pomysł mało oryginalny, ale jak widać skuteczny, w przypadku drugiego można rzec – trafiony w dziesiątkę! Pytanie tylko na jak długo? A może to sama muzyka się broni?

Sto lat, sto lat, chciałoby się zaśpiewać. A wszystko ze względu na urodziny dyskoteki Fantazja wJaświłach, która stoi w fundamentach i dostarcza rozrywki fanom muzyki tanecznej już 14 lat. Na imprezie urodzinowej tak zasłużonego dla gatunku klubu oczywiście nie mogło zabraknąć kapel tego nurtu – pierwszego dnia Masters oraz Best a kolejnego Jorrgus, Fortex, Impuls, Junior, Diadem, Buenos Ares, Spike, Skalar’s, Imperium, Mega Dance, Mateo, Basta, Megam i Proxy. Dwudniowa impreza z pewnością przejdzie do historii.

Pamiętacie przełomową imprezę w Sali Kongresowej zatytułowaną „Wielka gala disco polo – kiedyś i dziś?” Cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności, że organizatorzy tego wydarzenia postanowili zrobić ogromną niespodziankę fanom disco polo! Otóż w karnawale bawimy się w każdym rejonie Polski! Na jednej scenie wystąpią razem: Marcin Siegieńczuk, Weekend, Boys, Mig, Power Play, Magda Niewińska, Effect, Exaited, Soleo, Jorrgus, After Party oraz zespół Akcent, który będzie świętował 25 lat bycia na scenie! Nie możecie tego przegapić! Rozkład wygląda następująco: 2 luty – Gdynia, 9 luty – Poznań, 23 luty – Wrocław, 28 luty – Lublin.

Na koniec chyba najciekawsza informacja. Tegoroczna gala Andrzejkowo-Sylwestrowa odbędzie się w klubie DiscoPlex A4 w miejscowości Pietna. To kolejna taka impreza organizowana na południu Polski. Wystąpi tam 20 zespołów i rzeczywiście trzeba przyznać, że w tym roku możemy mówić o największych gwiazdach (z małymi wyjątkami). Poprzednia tego typu impreza do najlepszych nie należała. Nie chodzi tu jedynie o zespoły, jak o samą organizację i formułę. Możemy jednak wybaczyć, gdyż to była druga tego typu inwestycja, a każdy uczy się na błędach. 24 listopada zapowiada się zatem niezły balet, który zobaczymy prawdopodobnie w noc Sylwestrową na antenie Polo Tv. Gdy dojdziemy do siebie w roku 2014, ocenimy to na trzeźwo.

Iwona Baran, Paweł Pieniążek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s