Nowa jakość Discostacji

Discostacja to program, który jakiś czas temu przerwał telewizyjne milczenie na temat muzyki disco polo. Mało znana telewizja ITV, ale jednak dla większości dostępna. Program od samego początku budził sporo tematów dyskusyjnych. Był to niby program o muzyce, a muzyki tej w Discostacji było jak na lekarstwo. Konkursy w których do wygrania były buty, kosmetyki czy jakieś inne g*wno i prowadząca Aleksandra Fajęcka, która dla większości w ogóle nie nadawała się do prowadzenia programu… Tym bardziej programu o muzyce disco polo, o której niewiele wiedziała…

Niska oglądalność sprawiła iż zmieniła się prowadząca i podejście producentów do tematu. Widzowie w końcu zaczęli wygrywać w większości płyty a zniknęły buty, kosmetyki i to trzecie. Program w końcu zaczął przypominać program muzyczny. Gospodyni Magda Jabłońska wydawała się nieco bardziej pojęta w podejmowanej tematyce. Radość widzów nie trwała długo, bowiem Magda odeszła i od pewnego czasu Discostacja była kolejnym, nudnym i pustym programem, tylko i wyłącznie z winy beznadziejnych prowadzących… Sama uroda niestety nie wystarczy.

Jest jednak jeden dzień w tygodniu, kiedy na prawdę warto wskoczyć na kanał ITV i spędzić godzinę z Discostacją. Jest to środa. A dlaczego? A no dlatego, że środa stoi pod znakiem grupy B-Qll czyli Ombre i Jaco, którzy prowadzą środowe wydanie programu. Szczerze mówiąc od samego początku wiedziałem, że będzie to strzał w dziesiątkę i dziś żyję satysfakcją, że miałem cholera racje! Szołmeni polskiego disco, wiecznie uśmiechnięci, szaleni, nietuzinkowi, zawsze pozytywnie nastawieni. Można tak bez końca. Na prawdę aż chce się oglądać. Szkoda, że jest to tylko środa. Może gdzieś w niedalekiej przyszłości producenci Discostacji nas pozytywnie zaskoczą i B-Qlla będzie oglądać częściej? Mam nadzieję. Z tymi chłopakami to nawet prognoza pogody byłaby ciekawa i ściągała by więcej widzów. Cóż, nowa jakość Discostacji, w każdą środę, polecam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s